כאבי מפרקים

הטיפול הטבעי בבעיות מפרקים מתוכנית הבוקר של פרופסור רפי קרסו


קולגן הוא למעשה חלבון המופק בגוף האדם, החלבון החשוב הזה אחראי על תמיכה במפרקים וברקמות שונות בגוף.
בעיות במפרקים, בעיקר במפרקי הברך והירך, נוצרות בעקבות פעילות ספורט מאומצת ,עומס משקל , חוסר פעילות גופנית ומחלות גנטיות – כולן פוגעות בסחוס, בעוביו ובגמישותו.
קולגן מסוג 2, המצוי בסחוס, הוא זה המספק את הגמישות הדרושה, את התמיכה במפרקים ועוזר לגופנו להתמודד עם עלייה במשקל. כמו שכולנו יודעים, סחוס הולך ונשחק עם השנים ולכן, הסכנה בפיתוח דלקות פרקים המלוות בכאבים והגבלת התנועה, הולכת והופכת נפוצה יותר עם הזמן.

קולגן פלקס יעיל פי 3 מגלוקוזמין

חברת Nutri Care המתמחה בתוספי תזונה, פיתחה את "קולגן פלקס", תוסף תזונה טבעי לחלוטין, המכיל קולגן סוג 2 שנמצא יעיל במחקרים פי 3 מהתוסף גלוקוזמין,שמפורסם כמסייע להקלה על הכאב וגמישות התנועה.
"קולגן פלקס" כך על פי הנאמר בתוכניתו של פרופסור קרסו מורגש כבר בימים הראשונים ונדרש טיפול של 3-4 חודשים כדי לחוש בשינוי משמעותי .כמובן כפוף לחומרת הבעיה.לא ידוע על תופעות לואי .

השילוב האולטימטיבי – "קולגן פלקס קיט"

כאבי מפרקים - DutyPharm כאבי מפרקים - DutyPharm

לצערנו, בעיות במפרקים הן למעשה ביטוי של דלקת מפרקים הנוצרת בעקבות פגיעה בסחוס המביאה לכאבים ופגיעה ביכולת התפקודית.
חברת Nutri Care משיקה מארז הכולל שני מוצרים זאת על מנת לסייע לאנשים הסובלים לחיות את חייהם כפי שרצו וחלמו בפחות כאבים המגבילים את יכולתם הפיזית ופוגעים בהרגשה הכללית שלהם, וכל זה בעזרת תוספים טבעיים לחלוטין.
המארז מכיל בתוכו את קולגן פלקס עליו דיברנו ובנוסף פורמולה טבעית וייחודית, "כורכומקס B", המכילה שלושה מרכיבים: שורש כורכום, צמח הבוסוויליה ותמצית פלפל שחור.
הייחודיות ב-"קולגן פלקס קיט", באה לידי ביטוי בכך שהיא לא רק מספקת את החומר שנמצא יעיל פי 3 מגלוקוזמין ("קולגן פלקס"), אלא גם את הפורמולה "כורכומקס B" המכילה נוגדי חמצון חזקים בעלי תכונות אנטי דלקתיות המסייעים כאמור להתמודד עם הדלקות.
את קולגן קיט ניתן למצוא בכל בתי המרקחת והפארם או להזמין ישירות לבית במחיר מבצע

להזמנת קולגן פלקס – לחצו כאן

קולגן פלקס הינו תוסף תזונה.כל הנאמר איננו התויה ובכל בעיה רפואית יש להיועץ עם רופא \אורטופד.