יובש בעיניים

הטיפול הטבעי ליובש בעיניים שישנה לכם את החיים

כל אחת ואחד מאיתנו מוצא את עצמו לעיתים נאבק בתחושות עייפות וכבדות הנגרמות כתוצאה ישירה של יובש בעיניים.

אין אחד שלא מכיר את זה, באמצע יום העבודה, מתגלות תחושות כבדות, עקצוץ וגרד בעיניים, המנטרלות אותנו ופוגעות בפרודוקטיביות במהלך היום. החשיפה האינסופית למסכים, הזיהום הסביבתי, המזגן אליו אנחנו מכורים במהלך חודשי הקיץ החמים ועוד – כולם מהווים גורמים ראשיים ומשניים לקיומה של הבעיה.

הפתרונות שהיו קיימים עד היום הגיעו בתצורת טיפות מלאכותיות, אבל האלטרנטיבה לטיפות הללו מגיעה דווקא כתוסף תזונה – כמוסה למעשה, שאותה יש לקחת פעם אחת ביום ולשכוח מטיפות עיניים מציקות.

'מאקי – ברייט' מבית 'נוטרי-קר' – טיפול טבעי בעיניים יבשות

הפורמולה הייחודית המרכיבה את תוסף התזונה החדשני מבצעת למעשה 3 פעולות –

  1. דיכוי חמצון ושימור תהליך הייצור של נוזל הדמעות.
  2. עיכובי מותם של תאים קולטי עור.
  3. הגברת הפרשת הדמעות והקלה בעייפות בעיניים.

שלושת הפעולות עוזרות למעשה בשמירה על יציבות ואיזון בכל הקשור לגורמים העיקריים ליובש בעיניים.

הפורמולה מכילה מיצוי פטנטי של צמח המאקי ברי אשר מופק בתהליך מיצוי ייחודי. צמח המאקי ברי ידוע כנוגדן חמצון מעולה – בפועל נלחם ברדיקלים החופשיים הגורמים למחלות ודלקות ומשחזר היווצרות של נוזל דמעות.

למה צריך לסבול?

אם אתם סובלים מיובש בעיניים והפתרון היחיד שעומד לרשותכם הינו טיפות עיניים מלאכותיות, אל תדאגו, טיפות עיניים יכולות להיות יעילות – אבל הטיפול שלהן לא הכי נעים לשימוש וכאמור – מלאכותי.

כשתכניסו את תוסף התזונה הטבעי 'מאקי -ברייט', לרוטינה היום יומית שלכם, תוכלו לראות את ההבדל, הטשטוש ותחושת הכבדות בעיניים ייעלמו ותוכלו לחזור לרמת הפרודוקטיביות שאתם רגילים אליה.

הזמינו עוד היום את התוסף ותוכלו לחזור לפעילות הרגילה שלכם ללא הפרעות.

 

להזמנות ישירות לביתך, לחץ כאן