מולטי גרין – תוסף התזונה המקיף והעשיר.

המולטי ויטמין המתאים ביותר לסגנון החיים שלכם – קפליה אחת ביום מלאה באנרגיה.

כל מי שחי בסגנון החיים המודרני יודע שהצורך באנרגיה טבעית הוא גבוה ביותר בכדי להתמודד עם תחושת העייפות המלווה אותנו. אנחנו ממהרים מפגישה לפגישה, רצים בין אנשים, מציפים את עצמנו בלחץ ושוכחים על הדרך לדאוג לעצמנו.

מבצע חודש במתנה

לאנשים החיים את החיים בהילוך גבוה וגם אלו שפשוט נמצאים תחת המון לחץ, יש לעיתים בעיה בשמירה על תזונה נכונה, רוב המזונות הנכנסים לגוף דלים מאוד בוויטמינים ולכן מפריעים לתפקוד שלנו בחיי היום יום, בנוסף על כך, אנחנו לא עושים כלום על מנת לעזור לעצמנו ומרגישים רע בעקבות זאת.

בדיוק בשביל אנשים כאלה חברת נוטרי – קר יצרה את המולטי ויטמין, "מולטי גרין".

מבצע חודש במתנה

להזמנות ישירות לביתך, לחץ כאן

תוסף תזונה משופר כמו שלא היה מעולם

תוסף התזונה הייחודי של נוטרי קר מכיל פורמולה המורכבת מ-26 ויטמינים ומינרלים, המספקים את כל היתרונות של הטבע בכדור אחד. עיקר תועלתו של התוסף באה לידי ביטוי בתחושת הערנות, האנרגיה ושיפור זרימת הדם.

בעולם של היום, המוצף במשקאות ותכשירי אנרגיה המבוססים על כימיקלים מלאכותיים – "מולטי גרין" זה בדיוק מה שאתם צריכים.

במקום להכניס לגוף מנות של כימיקלים על מנת לשמור על ערנות בתוך מרוץ החיים ובסופו של דבר לגרום להתמכרות ולירידה משמעותית בכמות האנרגיה המורגשת בגוף, תוסף התזונה הפשוט, מושלם לכל אחד החי בחברה מודרנית.

זיהום האוויר הגבוה והלחץ שאנחנו חיים בו מובילים לעלייה חדה בזיהומים ומחלות, שאיתן ניתן להתמודד בעזרת נוגדי החמצון הטבעיים הקיימים ב-"מולטי גרין", נוגדי החמצון הללו למעשה נלחמים בהיווצרות מזהמים בגוף ומונעים דלקות ומחלות.

 

יתרונותיו של תוסף התזונה לא נגמרים בזה, בזכות העובדה שהמולטי ויטמין מכיל כמות גדולה של ויטמינים, "מזונות על", חומצות אמינו ונוגדי חמצון חזקים, הוא תורם לאיזון המערכת הפיזיולוגית בגוף ומתאים לכל אחד, הפורמולה צמחונית – בשונה מהרבה תוספי תזונה אחרים המכילים מרכיבים מן החי והוא המוצר המושלם לספורטאים, לאנשים בדיאטה (לא תורם לדיאטה, אלא תורם לאיזון בגוף), לאנשים הנמצאים תחת לחץ כבד, מסייע בטיפול בנשירת שיער ותורם לתחושת האנרגיה במהלך היום יום.

 

אם אתם יודעים שהחיים שלכם מלאים בלחץ ועייפות כרונית ומרגישים שאין לכם זמן לטפל בזה, "מולטי – גרין" של נוטרי – קר הוא המוצר המושלם עבורכם, בעזרתו, תשמרו על האיזון הדרוש בגוף שלכם מבחינת ויטמינים ומינרלים ותוכלו להיפטר מתחושת העייפות האופפת אתכם בחיי היום יום.

להזמנות ישירות לביתך, לחץ כאן