מיגרנה וכאבי ראש

"אן מיג" שם סוף למיגרנה שלך

אם חוויתם מיגרנה בעבר, אתם יודעים שכאב הראש הדורסני הזה יכול להחריב ממש את היכולת לתפקד בצורה מלאה, כאבי הראש מאופיינים בתחושת פולסים אינטנסיביים, לרוב בקדמת הראש או בצדדיו המלווים לרוב בבחילות, הקאות ורגישות לאור ורעש. התקף מיגרנה יכול להימשך בין 4 ל-72 שעות.

כ-16% מהאוכלוסייה הבוגרת סובלת ממיגרנות, כשנשים סובלות הרבה יותר מגברים.

הסיבות המדויקות הגורמות למיגרנה אינן ידועות, אבל ישנם גורמים מסוימים המעודדים את התקפי המיגרנה, כמו כן קיים מרכיב גנטי. רכיבים תזונתיים שונים כמו קפאין, שוקולד, אלכוהול, גבינה צהובה זוהו כמעוררי מיגרנות ולסובלים מומלץ להפחית בהם.

"אן מיג" של חברת "נוטרי – קר"

הפורמולה הייחודית מבוססת על ניסיון של שנים רבות בהפחתת התקפי מיגרנה. היא מכילה ויטמינים ממשפחת ה-B, קו אנזים Q10, ג'ינג'ר, בן חרצית, מגנזיום ציטראט ואשווגנדה.

אם אתם מוצאים את עצמכם סובלים מכאבי ראש רציניים שלא מניחים לכם ופוגעים בתפקוד היום יומי, כמוסה אחת ביום של "אן מיג" תוכל לסייע לכם בהפחתת תדירות ההתקפים.

שינויים באורח החיים שלכם ושילוב תוסף התזונה "אן מיג" בחיי היום יום יכול לסייע לכם – נמצא במחקרים כי ויטמינים, מינרלים וצמחי מרפא מסוימים יכולים להשפיע על תדירותם של התקפי המיגרנה. שילוב הרכיבים בתוסף התזונה תורם לפעילות נוגדת דלקת בגוף, משפיע על כלי הדם והשרירים, עוזר להורדת לחץ ומתח ועוזר בהרפיית שרירים – כל הדברים הידועים כמשפיעים וגורמים למיגרנות.

אין סיבה שתמשיכו לסבול, כמוסה אחת ביום מתוסף התזונה "אן מיג" של "נוטרי – קר" ותהיו חופשיים יותר.

 

להזמנות ישירות לביתך, לחץ כאן