בריאות מינית

התוסף הטבעי שיחזיר אותך לתפקוד מלא

בעבר הלא רחוק בחברה שלנו, הייתה ציפייה מגברים להתנהג בדרך מסוימת ולהיות בעלי מאפיינים מסוימים, גבר חייב לדעת להחליף גלגל, לתקן מנורה ולהיות מסוגל לתלות טלוויזיה, אבל הזמנים השתנו, הגבר המודרני הוא אחד שלא מתבייש בחוסר היכולת הפיזית שלו ולא מרגיש צורך להוכיח את עצמו בעיניי כל – הבושה העצמית התנדפה לה ועמה המבוכה החברתית.

בעניין אחד, עדיין נותרו כמויות עצומות של בושה ולחץ – בעיות בתפקוד המיני, יחד עם זאת, יש להבין כי הבעיות הללו טבעיות לחלוטין והפתרון להן כבר לא בצורת כמוסות כימיקליות – אלא בתוסף התזונה 'אמור' מבית 'נוטרי-קר'.

מה בעצם גורם לבעיה?

מבחינה פיזית –  בעיות בזרימת הדם ו/או בעיות במערכת העצבים עלולות לגרום לאין אונות.

מבחינה נפשית –  לחץ, דיכאון, חרדה, חולשה ועוד, כולם מהווים תסמינים לירידה ברמת הטסטוסטרון וכתוצאה מכך נפגעת היכולת להגיע לזקפה.

ברגע שגבר לא מצליח להגיע לזקפה (בעיה ממנה סובלים כ-30% מהגברים), הבושה משתלטת והביטחון העצמי עלול להיפגע, מה שמוביל לקיומה של חרדת ביצוע ונוצר מעיין כדור שלג שיש לעצור מיד.

המשולש הקדוש שכל גבר חייב לשים לב אליו!

ישנם שלושה נושאים חשובים שכל גבר חייב לשים לב אליהם על מנת לדאוג לעצמו, לבריאותו וליכולת התפקוד המיני שלו: זרימת הדם, רוגע ושלווה, העצמת פעילות הטסטוסטרון.

תוסף התזונה 'אמור', בזכות 12 רכיביו – דואג לטפל בכל שלושת הנושאים העיקריים והוא זה שיחזיר אתכם לתפקוד תקין.

'אמור' הוא שילוב ייחודי של צמחים מגבירי חשק מיני כמו זעפרן, צמחים נוגדי חמצון, צמחים מרגיעים וצמחים המשפרים את זרימת הדם.

בנטילת כמוסה אחת ביום, אתם יכולים לשכוח מחוסר האיזון, לחזור לפעילות מינית קבועה, לחוות סיפוק ולשפר את איכות החיים.

תעצרו את כדור השלג והזמינו 'אמור', תוסף התזונה שישפר לכם את איכות החיים.