זכרון והפרעת קשב

תוסף התזונה שיחזיר לכם את הפוקוס לחיים

מי מאיתנו לא מרגיש לפעמים ירידה בפרודוקטיביות, איבוד פוקוס ויכולת ריכוז שנזרקת לפח בשלבים מסוימים במהלך היום.

ישיבות חשובות בעבודה שמאבדות משמעות, שיעורים באוניברסיטה שאנחנו מרגישים כי לא תורמים לנו בשום צורה בגלל שהראש שלנו לא שם, הרגשה של ריחוף אופפת ואנחנו נודדים למחוזות אחרים כשבפועל אנחנו חייבים להיות בריכוז מקסימלי על מנת להפיק את המרב מהסיטואציה.

העומס שאנחנו חווים במהלך היום, בין אם זה בגלל ריבוי המשימות בעבודה או תקופת מבחנים לחוצה, עלול להשתלט על חיינו ולגרום לנו לפגיעה בתפקוד היום יומי וביכולת הזיכרון וההתמקדות – למעשה יכולות התפקוד הקוגניטיביות שלנו נפגעות ומשפיעות עלינו בדיוק בתקופה שאנחנו הכי זקוקים להן.

הפתרון לא מסובך כמו שאתם חושבים

בעזרת תערובת ייחודית מבית 'נוטרי-קר' הנקראת 'שארפ', אתם יכולים למנוע את המחסומים ולשפר את יכולות הריכוז, הפוקוס וכתוצאה מכך את הפרודוקטיביות שלכם.

נאומנטיקס (פטנט רשום),  המרכיב עליו מבוססת הנוסחה ב-'שארפ', ואחד משלושת המרכיבים העיקריים, נבדק במחקרים קליניים שנמשכו 90 ימים, מול פלצבו בקרב אנשים בוגרים. הקבוצה שנטלה את נאומנטיקס הראתה שיפור של 15%! בתפקוד והיעילות בהשוואה לקבוצת הביקורת.

שני המרכיבים הנוספים, גם הם כמו נאומנטיקס, מבוססים על צמחים – האחד, 'בקופה מוניירי' – צמח המגיע מהרפואה ההודית ונחשב כמסייע למיקוד, ריכוז ושיפור תהליכי זיכרון ולמידה בעזרת שיפור זרימת הדם למוח לאזורים האחראיים על הזיכרון.

המרכיב השלישי והאחרון הינו צמח הסנטלה, הנפוץ במזרח הרחוק וידוע כמסייע בשיפור תפקוד המוח, מגביר זיכרון, יכולות למידה וריכוז.

אל תלכו לאיבוד במהלך היום

אין מה לעשות, אורח החיים המודרני מלא בלחץ, בתזונה לקויה ובצורך להספיק כמה שיותר בכמה שפחות זמן, אל תשאירו את עצמכם מאחור וכמו שאתם כבר יודעים, עדיף להימנע מנטילת תרופות כימיות לטיפול וסיוע במקרים של חוסר ריכוז ותשישות כללית.

'שארפ' מבית 'נוטרי-קר' הוא הפתרון המושלם, בנטילת 3 כמוסות ביום, אתם יכולים לשפר את הריכוז והמיקוד שלכם ולא לדאוג מחוסר יעילות או תחושת אופוריה במהלך היום.

לא תאבדו מידע חשוב בפגישות החשובות במהלך יום העבודה, לא תצטרכו יותר לפנות לחבר כדי להשלים את השיעור שהיה אתמול באוניברסיטה ולא תרגישו כאילו איבדתם מהיכולות שלכם.

אז אם אתם מרגישים שאתם הולכים לאיבוד לפעמים ושוקעים בעומס במהלך היום, דעו שיש פתרון, בצורת תוסף תזונה מעולה, הזמינו עוד היום ולא תדאגו יותר מחוסר יעילות.

להזמנות ישירות לביתך, לחץ כאן